Pomoc psychologiczna Bielsko-Biała

Psycholog Bielsko

Psycholog Bielsko. Jeżeli poszukujesz pomocy to dalej już szukać nie musisz. Zatrzymaj się na chwilę tutaj i uwierz, że podołanie nawet największym trudnościom w życiu jest możliwe. Lęk, depresję, załamanie nerwowe można leczyć.


Jestem absolwentką psychologii w specjalności kliniczno-sądowej na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz absolwentką Szkoły Profesjonalnego Coachingu, przygotowującej do zawodu coacha, zgodnie z wytycznymi Izby Coachingu oraz standardami ICF.

Obecnie jestem w trakcie całościowego kursu Psychoterapii Psychodynamicznej organizowanego przez Gabinet Psychiatrii Psychodynamicznej Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego i Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, prowadzącego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Psycholog Bielsko. Na zdjęciu związane niczym problemy liny.

Doświadczanie zawodowe

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień PRO-VITA oraz Zespole Poradnictwa Specjalistycznego.

Oprócz Centrum Medycznego Corvita, pracuję jako psycholog Bielsko na Oddziale Psychosomatyki i Psychiatrii w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu oraz NZOZ Familia-Med w Bieruniu.

Konsultacje i poradnictwo psychologiczne w Bielsku-Białej

Prowadzę konsultacje i poradnictwo psychologiczne. Udzielam pomocy psychologicznej osobom borykającym się z różnego rodzaju problemami życia codziennego, przezwyciężającym deficyty utrudniające funkcjonowanie w społeczeństwie. Osobom będącym w kryzysach, które mają trudności z emocjami i problemy w relacjach interpersonalnych. W swojej pracy wspieram również tych, którzy dążą do osiągnięcia wymarzonych celów oraz chcą doskonalić  rozwój osobisty.

Staram się na bieżąco uzupełniać swoje doświadczenie zawodowe biorąc udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, a swoją pracę poddaję stałej superwizji. Zapraszam do kontaktu.

Psycholog Bielsko.

Skontaktuj się ze mną już teraz

Przejdź do kontaktu