Jest absolwentką wydziałów medycznych University of Roehampton w Londynie oraz Deakin University w Melbourne. Podczas studiów prowadziła badania naukowe na temat wpływu żywienia człowieka na reakcje immunologiczne. Studia ukończyła z wyróżnieniem w 2018 roku uzyskując akredytację Brytyjskiego Stowarzyszenia Dietetyków (AfN).

W Centrum Medycznym CORVITA oferuje profesjonalną pomoc w zakresie żywienia, diet specjalistycznych oraz zmiany trybu życia. Swoją praktykę opiera na wynikach najnowszych badaniach naukowych, tłumacząc pacjentom jak stosować zalecenia żywieniowe w życiu codziennym. Misją jest przekazywanie merytorycznych porad żywieniowych, ponieważ wiem jak nierzetelne informacje i modne diety mogą negatywnie wpływać na zdrowie.

Współpracę z pacjentem opiera na wzajemnym zaufaniu, otwartości i empatii. Wie jak ciężka jest zmiana nawyków żywieniowych i walka z nadwagą, dlatego dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby ułatwić osiągnięcie celów pacjenta. Niestety najczęściej silna wola i motywacja nie wystarczą, aby trwale zgubić kilogramy. Nie da się oszukać matki natury, trzeba zrozumieć jej prawa, a ona chętnie w tym pomoga.

Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie, zacząć wprowadzać pozytywne zmiany żywieniowe do swojego życia lub schudnąć – skontaktuj się z nami.

REJESTRACJA

tel.  (33) 822 33 46  /  kom. 604 244 022

CategoryAktualności

© 2008-2019 - Centrum Medyczne CORVITA • Wdrożenie: Logarytm

Polityka Prywatności